Obývací pokoje

Obývací pokoje

 
nábytek pro obývací pokoje můžeme rozdělit na obývací stěny, sedací soupravy a ostatní doplňky.
Takto naleznete rozdělený nábytek do obývacího pokoje i na našich stránkách.
  • Obývací stěny
  • Sedací soupravy
  • Doplňky do obývacího pokoje
 
 

Nábytek do obývacího pokoje


který naleznete ve výše uvedených nabídkách splňuje nejvyšší nároky na následující oblasti
 - moderní a atraktivní design
 - vysoká kvalita a funkčnost
 
Ačkoli většina obývacích stěn a sestav je k nám na sklad výrobci standartně dodávána v rozloženém stavu v balení, Vy ale od nás dostanete nábytek již odborně sestavený a smontovaný našimi pracovníky. Tato služba je našim zákazníkům poskytována bezplatně, stejně tak jako doprava a nastěhování nábytku a to v rámci celé České republiky.
 
Více k jednotlivým nabídkám nábytku do "obýváků".
 
V sekci obývacích pokojů naleznete širokou nabídku obývacích stěn a doplňků od německých a italských výrobců nábytku do obýváku. Většina nabízených modelů se vyznačuje velkou variabilitou, nápaditým designem, vysokou funkčností, vynikající kvalitou a v neposlední řadě i příznivou cenou.

Obývací pokoje, obývací stěny a sestavy do obývacích pokojů z masivu v mnoha materiálových modifikacích tvoří významnou část naší nabídky. Obývací pokoje, nabídka stěn a sestav v pravém vysokém lesku od italských výrobců potěší každého příznivce tohoto druhu moderního nábytku. Detailní nabídku na obývací stěny, sedací nábytek a doplňky naleznete proklikerm na každé odpovídající podstránce.
Sedací souprava Bonita 6
Sedací souprava Bonita 6

Kontakty

TORRIMEX, s.r.o.
Doudlevecká 3
301 33 Plzeň

PO-PÁ 09-18, SO 09-13 hod