Když se řekne komfortní sedací souprava

Když se řekne komfortní sedací souprava

Komfortní sedací souprava

Komfortní sezení – to je základní požadavek, který by měla splňovat každá sedací souprava. Pocit pohodlí je ale poměrně subjektivní. Každému se totiž zdá komfortní jiný druh sedací soupravy.

Jak se říká, co člověk to názor. Při výběru nábytku do obývacího pokoje to platí dvojnásob. Někdo upřednostňuje sedačky kožené, jiný čalouněné. Jeden za ty nejpohodlnější považuje velké rohové sedací soupravy, druhý nedá dopustit na variantu se samostatnými prvky. Jsou takoví, kteří upřednostní tvrdší sedák, ale i ti, kteří mají rádi měkké polštáře.

Poslední dobou se často hovoří o ergonomii a zdravém sezení. Ergonomické sedací soupravy mají propracovaný systém odpružení, zaoblené a měkké přední hrany nebo například bederní podpěru. Nabízí nejen pohodlí, ale myslí také na naše zdraví.

Žádná univerzální rada, jaký typ sedací soupravy je nejpohodlnější, však neexistuje. Výběr je dost individuální. Naše rada tedy zní – pokud uvažujete o tom, že si pořídíte novou sedací soupravu, sami si ji dostatečně vyzkoušejte, nejlépe přímo na pobočce.

Ukázka našich komfortních sedacích souprav.

Atraktivní rohová sedací souprava - model LORETO
Atraktivní rohová sedací souprava - nodel CHIETI
Krásná rozkládací sedací souprava - model EMOTION
Atraktivní sedací souprava do U - model DAKOTA
Atraktivní sedací souprava s mnoha funkcemi - model ENNA
Atraktivní rozkládací sedací souprava - model STAGE
Atraktivní sedací souprava - model TREVISO 1096
Atraktivní sedací souprava - model GRANADA
Atraktivní sedací souprava - model DENALI

Navštivte naši vzorkovou prodejnu v Plzni. Vyberte si tu nejpohodlnější sedací soupravu přesně podle vašich představ. Poradíme vám, jakou si vybrat. Kontaktujte nás

Doprava, montáž a nastěhování zdarma po celé ČR u objednávek nad 15 000 Kč.

Kontakty

TORRIMEX, s.r.o.
Doudlevecká 3
301 33 Plzeň

PO-PÁ 09-18, SO 09-13 hod