Výprodej sedaček

Výprodej sedaček

I při hledání výprodeje sedaček buďte nároční.

Porozhlížíte se po sedací soupravě do vaše obývacího pokoje, která by měla splňovat ta nejpřísnější měřítka? Měla v sobě spojovat atraktivní design s prvotřídní kvalitou? U Torrimexu jste na správné adrese. V naší nabídce najdete desítky modelů sedacích souprav pyšnících se kvalitním něměckým dílenským zpracováním. V našem portfóliu najdete kromě stálé nabídky i sedací soupravy a další nábytek do obýváku z výprodeje
Atraktivní látková sedací souprava v supermoderním stylu - model LORETO

Výprodeje sedaček nemusí znamenat kompromis. Spolehněte se na německou kvalitu.

Jako společnost Torrimex si zakládáme na prvotřídní kvalitěatraktivním designu sedacích souprav. V naší nabídce najdete sedací soupravy, které budou lahodit vašemu estetickému oku a skutečně vydrží desítky let. Prvotřídní konstrukční zpracování podtrhují použíté materiály. Sedačky jsou vyrobeny z masivu, kvalitní železné konstrukce a stojanů. Při výrobě sedaček se používají látky a kůže první jakosti. Vaše záda a zdraví ocení i použití vysokojakostní polyuretanové pěny. Zárukou kvality je u většiny modelů Certifikát Goldene M, který udělují přední němečtí odborníci. Ten je dokladem kvality a zdravotní nezávadnosti materiálů. Takže pokud máte zrovna o trochu víc hlouběji do kapsy, porozhlédnout se můžete v našem výprodeji. Kompromis mezi cenou a kvalitou zkrátka hledat nemusíte. 

Pravidelně měníme expozici a doprodáváme zásoby. Sedačky jsou výborném stavu.

Výprodej sedaček pro nás především znamená obměnu stávající expozice a doprodej zásob, které uvolní prostor novým modelům. Proto si u nás můžete být jisti, že zajíce v pytli kupovat nebudete. U každé ze sedaček je přesně popsán její současný stav. Je třeba dodat, že u naprosté většiny z nich je výborný, protože sloužily pouze jako reprezentativní vzorek.
 
Porozhlédněte se v naši sekci VÝRAZNÉ SLEVY.

Malé, velké, z látky i kůže, nadčasové nebo tradiční. V naší nabídce najdete přes 100 modelů.

Při výběru sedací soupravy do obýváku z naší nabídky můžete popustit uzdu své fantazie. U převážné většiny modelů si můžete jejich podobu dále uzpůsobit. Ať už tvarem, počtem sedacích míst nebo i množstvím dalších "vychytávek". Podívejte se do našeho katalogu:

Ukázka kvalitních sedacích souprav od firmy Torrimex.

Rozkládací sedací souprava - model COMFORT SLEEP
Atraktivní rozkládací sedací souprava - model BORNHOLM Move
Atraktivní a pohodlná sedací souprava - model ALABAMA 1080
Oblíbená sedací souprava - model LORETO
Krásná sedací souprava - model TORONTO Lounge
Atraktivní sedací souprava - model TORONTO Basic
Oblíbená sedací souprava - model STAGE
Atraktivní sedací souprava - model SENSO 1037

Jsme tu pro vás. Ozvěte se nám.

Telefon:  +420 377 329 529
E-mail:  info@torrimex.cz
Otevírací doba:
 po-pá: 09:00 - 18:00
 sobota: 09:00 - 13:00

Kontakty

TORRIMEX, s.r.o.
Doudlevecká 3
301 33 Plzeň

PO-PÁ 09-18, SO 09-13 hod