Velké sedací soupravy

Velké sedací soupravy

Velké sedací soupravy dělají malé detaily.

Můžete si dovolit luxus většího obývacího pokoje a hledáte sedačku, která by ho proměnila ve skutečné srdce bytu nebo domu? Chcete rodině a přátelům dopřát komfort v podobě velké sedací soupravy? Chcete mít v obývacím pokoji sedačku, na kterou se můžete pohodlně natáhnout bez nutnosti jejího rozdělávání? Promyslete nejdříve její tvar a podobu.
Velká sedací souprava může být rohová, do tvaru LU nebo libovolně modulovatelná podle aktuálních potřeb. Záleží i na počtu míst jednotlivých sedaček a dalších doplňku, které si přejete. Vedle toho dbejte na kvalitu zpracování, sedací soupravu totiž nekupujete na pár let.
Atraktivní velká sedací souprava - model EMOTION

Velké sedací soupravy mají různé podoby. Podívejte se na jejich výhody.

Velké sedací soupravy vám přinášejí skutečný komfort. Můžete na nich pohodlně odpočívat nebo trávit společné chvíle se svými nejbližšími. Nejčastější varianty souprav jsou:
  • Rohové sestavy. Patří mezi praktické varianty, které vám umožní vyplnit nevyužité místo v obýváku.
  • Soupravy ve tvaru L. Přinášejí komfort 2, 3, ale i více lidem a přinášejí komornější atmosféru.
  • Soupravy ve tvaru U. Díky jejich rozloze se na ně pohodlně usadí větší počet lidí. Jsou úsporné pokud jsou v rozích místnosti. Nebo designově výrazné, pokud je umístíte doprostřed pokoje.
  • Sedací soupravy s křeslem a taburetem. Tyto sestavy vám umožní relaxaci při čtení knih a přinášejí i další úložný prostor.

Design na jedné straně, na té druhé precizní zpracování. Buďte při výběru sedačky nároční.

Jako společnost Torrimex vám přinášíme sedací soupravy německých výrobců, které splňují ty nepřísnější konstrukční kritéria a zároveň jsou designově lákavé. Sedačky za naší nabídky se vyznačují krásným vzhledemvysokou funkčností. Precizní zpracování zaručuje masivní dřevo, kvalitní kovové stojany a vysojakostní polyuretanová pěna, která je díky ideální tvdosti a paměťové funkci šetrná k vašim zádům. Valná většina sedaček se navíc pyšní certifikací Goldene M, která je zárukou kvality a zdravotní nezávadnosti. 
 

Přizpůsobte si sedačku podle svého.

Ve více jak stovce modelů, které najdete v naší nabídce, najdete sedačky z látky nebo kůže. Záleží tak na vás, jaké variantě dáváte přednost. Samozřejmostí je i vzorkovník barev a materiálů. U jednotlivých sestav si navíc můžete zvolit jejich ideální tvar nebo počet kusů nábytků. Podívejte se na jednotlivé kategorie:

Vyberte si u nás kvalitní velkou sedací soupravu.

Velká sedací souprava - model WILSON
Velká sedací souprava - model LIVINGSTON
Velká sedací souprava - model LUGANO 1073
Velká sedací souprava - model MOVIE
Atraktivní velká sedačka - model DENALI
Velká sedací souprava - model SAMANTHA 1002
Velká sedací souprava - model BORNHOLM
Krásná velká sedačka - model SARDEGNA

Napište nám nebo zavolejte. Rádi vám poradíme.

Telefon:  +420 377 329 529
E-mail:  info@torrimex.cz
Otevírací doba:
 po-pá: 09:00 - 18:00
 sobota: 09:00 - 13:00

Kontakty

TORRIMEX, s.r.o.
Doudlevecká 3
301 33 Plzeň

PO-PÁ 09-18, SO 09-13 hod