Sedačky do obýváků

Sedačky do obýváku

Sedačky do obýváku dělají obývák srdcem domova

Na sedačku do obýváku musíte být nároční. Sedací souprava je středobodem místnosti, ve které trávíte podstatnou část svého života. Sedačka do obýváku musí nejen esteticky odpovídat vašim představám, ale musí být funkčníohleduplná k vašim zádům. Sedačku do obýváku si navíc nevybíráte na pár let, ale s výhledem, že vydrží opravdu dlouho. Při jejím výběru proto nic nepodceňujte.
Sedačky do obýváku

Sedačky do obýváku nekupujete každý den. Vsaďte na německou kvalitu zpracování

U sedacích souprav firmy Torrimex, která jich má ve svém portfóliu kolem 101 modelů, si můžete být jisti prvotřídním dílenským zpracováním. Zkrátka, žádný molitan ani lamino, ale paměťová polyuretanová pěna, která tvar vždy ideálně přizpůsobí vašim zádům. Sedací soupravy od firmy Torrimex jsou navíc sestaveny z masivu. Jednotlivé modely se pyšní Certifikátem Goldene M, který uděluje německý nezávislý institut.

Látka, nebo kůže? Výběr záleží jen na vašem vkusu

Výběr sedací soupravy do obývacího pokoje v první řadě závisí na vašich potřebách. U firmy Torrimex si vyberete sedačky do obýváků velkých i malých rozměrů. Můžete na nich relaxovat, spát, ale i tvořit. Převážná většina modelů je uzpůsobitelná do různých tvarů a podob. Přesvědčte se sami. 

Ukázky souprav Torrimex

paul-20803.4034602679dakota-19764.4034602679Velká sedací souprava s taburetem, Torrimex, model Exit IIVelká rozkládací rohová sedací souprava Mary-s, TorrimexVelká rozkládací rohová sedací souprava Enjoy, TorrimexSedací soupravy 3 2 1Rozkládací sedačka Toby s úložným prostorem, TorrimexRozkládací sedací souprava Toby s polohovatelnými opěradly, TorrimexRozkládací rohová souprava s úložným prostorem, TorrimexRohová sedací souprava Hugo, Torrimex, místo pro relaxModerní velká sedací souprava, model Elements, TorrimexModerní rohová sedačka Freestyle, TorrimexKřeslo k velké sedací soupravě, Torrimex, model AndorraBelgický typ rozkládacího systému, rozkládací pohovka Campus, Torrimex

Kontaktujte nás, rádi zodpovíme vaše dotazy

Telefon:  +420 377 329 529
E-mail:  info@torrimex.cz
Otevírací doba:
 po-pá: 09:00 - 18:00
 sobota: 09:00 - 13:00

Kontakty

TORRIMEX, s.r.o.
Doudlevecká 3
301 33 Plzeň

PO-PÁ 09-18, SO 09-13 hod
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.